Свята Тереза Маргарита від св. Серця Ісуса

          Свята Тереза Маргарита від св. Серця Ісуса (Анна Марія Реді) народилася в Ареццо в Тоскані (Італія) 15 липня  1747 р.в дворянській побожній сім'ї графа Ігнатія Реді та Каміли Вілетті. Зростала благочестивою дитиною, яка бачила Бога у всіх речах, дізнавшись, що не всі люди знають, що Бог любить їх, дуже збентежилась та засмтивлась.

          З дев’яти років навчалась в школи при монастирі св. Аполонія у Флоренції, Італія. Тендітна і водночас зріла дитина, вона часто усамітнювалась, спостерігаючи здалеку за своїми однолітками. Відоме її палке бажання приступити до Першого Причастя і цілковита відданість Божій Матері. Своє духовне життя в найменших дрібницях вона обговорювала  в листуванні з батьком; та на жаль на прохання дочки батько знищив всі листи.

          У вересні 1763 вона отримала лист від св. Тереза Ісуса з порадою  стати кармеліткою.

          Анна повернулася додому в Ареццо, Італія, у віці 17 років, але майже відразу повернулася до Флоренції. Вступила до босих кармелітів в монастир Святої Терези 1 вересня 1764 року,  прийнявши ім'я Тереза Маргарита від Пресвятого Ісусового  Серця. 11 березня 1765 року відбулися облечення, а свій остаточний обіт сестра Тереза склала 12 березня 1766.

          Сестра Тереза працювала в монастирській лікарні, і мала дар зцілення. Вона передбачила свою смерть менш ніж за п'ять років після прийняття вічних обітів.

          Їй була дана ласка досвідчувати  слова святого Івана: "Бог є любов». Вона відчувала всю  глибину свого покликання  жити прихованим життям любові і самопожертви. Це покликання вона потвердила свої життям, хоч короткотривалим – померла 7 березня  1770 р. після важкої недуги  у віці 23 років. Після смерті зникли всі набряки, а шкіра стала немов у здорової людини – і сліду не залишилось від важкої недуги. На протязі декількох тижнів її тіло було нетлінне, мало здоровий блиск, і відчувався приємний аромат парфумів.
          19 березня 1934 папа Пійм XI беатифікував с. Терезу, а вже 19 березня 1934 р зачислив до лику святих.

© 2024 - Паломницький центр При використанні інформації з нашого сайту посилання на https://bpc.org.ua є дуже бажаним.