Блаженна Марія Кандіда від Євхаристії (Марія Барба)

          Родинний дім Марії Барби був у Палермо, Сицилія. Але її батько П'єтро Барба, як суддя, деякий час працював в Катандзаро в Італії, і саме там Марія Барба народилася 16 січня 1884.

          Глибоко віруюча сім'я повернулася в Палермо, коли їй було два роки.

          З п'ятнадцяти років Марія відчула покликання до релігійного життя, але її родина категорично була проти цього; їй довелося чекати двадцять років, перш ніж вона могла виконати своє покликання.
Протягом цих років очікування вона страждала внутрішньо, але показала чудову силу духу та вірність своєму покликанню, що є  незвичайним для такої молодої людини. Її випробування триватимуть до вступу в Терезіанской Кармель, Рагуза, 25 вересня 1919 року. За цей час вона плекає  особливу відданість до Євхаристії, в якій вона побачила таємницю сакраментальної присутності Бога в світі, конкретний символ Його нескінченної любові до людства, і причину нашої віри в Його обіцянки.

          Її любов до Пресвятої Євхаристії була очевидно з самого початку. "Коли я була ще дитиною, вона засвідчила, і перш ніж підросла, щоб прийняти Ісуса в причасті, я мала звичай кидатися до вхідних дверей, щоб привітати матір, коли вона поверталася з Меси. Там я ставала навшпиньки, щоб дотягнутися її і кричала: "Я хочу Бога теж!" Мати нахилялася і тихо дихала на моїх губи, я відразу ж залишала її, і зі складеними руками на грудях, повна радості і віри, стрибала від радості, і  не втомлюючись повторювала: " Я отримала Бога теж! Я отримала Бог теж! "

          З десятирічного віку, коли вона вперше прийняла Святе Причастя, її найбільшою радістю була можливість причащатися. Але після смерті матері в 1914 році, вона може тільки в рідкісних випадках причащатися,  щоб не образити її братів, які не дозволять їй піти в монастир і це було для неї «великим і болючим хрестом".

          Марія увійшла в  Кармель і взяла  ім'я Марія Кандіда від  Євхаристії, яке в деяких аспектах було пророчим. Вона сказала, що хоче ", щоб зберегти приязнь Ісуса в Євхаристії так довго, наскільки це можливо." Вона тривалий час буде адорувати Святі Тайни, особливо по четвергах, коли з одинадцяти до півночі вона буде біля кивоту. Євхаристія дійсно домінували все її і  дала їй силу, щоб освятити себе як жертву Богу 1 листопада 1927.

          У 1924 році сестра Кандіда була обрана настоятелькою. Вона встановила у своїй громаді глибоку любов до Правил святої Терези Ісуса. Вона несе пряму відповідальність за розширення Кармель на Сицилії.

          На свято Тіла Христового у  1933 р. мати Candida почала записувати свої євхаристійні  медитації.

          Після того як вона пережила місяці хворобливих страждань, Господь покликав матір Марію Кандіду до себе 12-червня 1949 року. Це було свято Пресвятої Трійці.

© 2024 - Паломницький центр При використанні інформації з нашого сайту посилання на https://bpc.org.ua є дуже бажаним.