Блаженна Анна від святого Вартоломея (Анна Гарсія)

          Народилася Анна Гарсія 10 жовтня 1549 в Альмендраль (Іспанія) в сім’ї бідних пастухів. У молодості вона також була пастушкою, але вже тоді її бідне життя прикрашали глибокі містичні візії.

          Вступила до Кармелю у віці 20 років, вона була першою сестрою, яка переступила поріг монастиря св.  Йосипа в Авілі після реформи св. Терези. Вона стала секретарем св. Терези і подорожувала по всій Іспанії із засновницею. Св. Тереза наказала бл. Анні навчитися писати, і та виконала наказ майже в чудесний спосіб. Сестра Анна стала близьким другом для св. Терези; свята померла 4 жовтня 1582 року на руках у бл. Анни. 15 серпня 1572 р. с. Анна склала вічні обіти. У 1606 році с. Анна разом з 4 іншими сестрами була скерована  до Франції, щоб ініціювати там  реформи. Згодом з послуху  вона приймає своє призначення настоятелькою монастирів в Понтуаз (1605) і Тури (1608). Вона заснувала монастир в Антверпені (Бельгія) для англійських біженців (1612) і саме в цьому монастирі провела 14 останніх років свого життя. Тут вона була оточена повагою ерцгерцогів і всіх мешканців Антверпена. Двічі, за її молитвам, місто було врятоване  майже від неминучої окупації єретиків. Вона померла в свято Пресвятої Трійці в 1626 році, і Бог благословив її пам'ять милостями і чудесами.

          Цікаво, що можна очікувати від бідної неписьменної пастушки. Сестра Анна писала вірші, деякі з них збереглися і до сьогодні.

          Померла 7 червня 1626 в Антверпені природною смертю.

          Беатифікована 6 травня 1917 Папою Бенедиктом XV.

© 2024 - Паломницький центр При використанні інформації з нашого сайту посилання на https://bpc.org.ua є дуже бажаним.