Блаженна Марія від Ісуса (Лопес де Рівас)

          "Доньки, я посилаю вам послушницю з приданим у 5000 дукатів, але запевняю вас, її характер такий, що я б охоче віддали 50 тисяч дукатів за неї! Я  сподіваюся в Бозі, що вона буде дивом! "

          "Подумайте, що ви робите, дочки мої, бо, якщо ви не дозволяєте Марії від Ісуса сповідатись, я буду змушена перевести  її  до Авіла, тому що я впевнений, що спільнота, де вона перебуватиме, буде благословенною. Я хочу щоб вона перебувала в моєму будинку, навіть якщо вона залишатиметься в ліжку все своє життя надовго! " Ці слова належать св. Терезі від Ісуса, а сказані вони про сестру, яка невідома більшості християнам. Це бл. Марія від Ісуса. Св. Тереза від Ісуса настільки цінує бл. Марію, що навіть просить її прочитати і бути літературним редактором шедевру духовності „Внутрішній замок”.

          Народилась 18 серпня 1560  року в знатній та багатій сім’ї в Тартанедо (Іспанія). Її батько помер , коли їй було всього чотири роки, а мати, бажаючи знову вийти заміж, віддає свою дочку на виховання батькам чоловіка. Отримала найкращу освіту, як на той час. Вступила до чину босих кармелітів в Толедо, Іспанія у віці 17 років і прожив 63 років в Кармелі. Все своє життя прожила в служінні Богові в Кармелі, за винятком 1585 року, коли допомагала заснуванню спільноти в Cuerva. Мала благодать стигм. була настоятелькою  монастиря . У 1600 р.  вона була несправедливо звинувачена у злочині однієї  з її сестер, її понижують на посаді настоятельки, і цілих 20 років була відсторонена від спільноти. Якою була її реакція: - „Сестри, се великий злочин не мати віри в Бога ... Він бо Всемогутній!” Померла 13 вересня 1640 року, а 14 листопада 1976  Папою Павлом VI зарахована до лику блаженних.

© 2024 - Паломницький центр При використанні інформації з нашого сайту посилання на https://bpc.org.ua є дуже бажаним.