Блаженна Марія від Ісуса Розп’ятого (Баоурарді)

          Блаженна Марія від Ісуса Розп’ятого (Баоуарді) народилася  5 січня 1846в сім’ї Giries Baouardy і Маріам Шахін, бідних мелхітів-католиків, в Abellin, Галілея, Палестина . Дванадцять з тринадцяти її братів померли в дитинстві , а тому народження Марії було відповіддю Богоматері на молитви її батьків. Та радість була не довгою – коли Марії було всього два роки помирають її батьки, її на виховання забирає до себе дядько по батькові. Згодом  у віці восьми років бл. Марія переїхалав в Олександрію, Єгипт.

          У  віці 13 років категорично відмовляє нареченому в укладенні шлюбу,  наполягаючи на релігійному життю. Як покарання за її непослух, дядько наймає її як домашню прислугу, доручивши їй найнижчу і найбільш чорну роботу. слуга-мусульманин, з яким вона працювала, почав діяти, як її друг, маючи на меті навернути її в мусульманство з християнства . та  8 вересня 1858 , бл. Марія переконала його, що вона ніколи не відмовиться від своєї віри , а у відповідь він перерізав їй горло і кинув її в провулок. Марія вижила завдяки надприродній опіці Діві Марії, яка залікувала їй рану, проте вона назавжди покинула будинок свого дядька.

          Вона працює служницею в християнських родинах і молиться . У 1860 вона переїхала до монастиря  Сестер святого Йосипа . проте навколо неї почали відбуватися Надприродні події, і сестри не дозволили їй приєднатися до їхньої спільноти. Вона була доставлена в Кармель в Pau в 1867 , і стала молодшою сестрою. У тому ж році вона вступила в монастир босих кармелітів  , прийнявши ім'я Марії Ісуса розп'ятого, і склала довічні обіти  21 листопада 1871.

          Вона продовжувала боротьбу з надрприродніми випробовуваннями. Вона боролася з демонічної одержимості протягом 40 днів, отримала стигмати ,  левітувала , мала дар пророцтва і пізнання совісті, і досвід розмови з ангелом-хоронителем. Допомогла заснувати місійний Кармель в Мангалор , Індія . Повернулаися до Франції в 1872 .

          У 1875 вона відправилася в Святу Землю, де того ж року збудувала монастир кармелітів  в Віфлеємі. Надприродні дари були наслідком особливої відданості бл. Марії Святому Духу , адже навіть папі Пію IX адресувала лист зі словами, що Святого Дух недооцінюють переоцінити в семінаріях .

          Померла 26 серпня 1878 в Віфлеємі від гангрени після травми, отриманої на будівельному майданчику Віфлеємського монастиря.

          Проголошена мучеником 13 листопада 1983  Папою Іваном Павлом ІІ.

© 2024 - Паломницький центр При використанні інформації з нашого сайту посилання на https://bpc.org.ua є дуже бажаним.