Святий Інокентій Канаура Арнау

Мануель Канаура народився 10 березня 1887 р. в селянській родині в Санта-Лючія-дель-Вальє-де-Оро, Іспанія. Він познайомився з пасіоністами  під час місій на парафії. Пізніше вступає до семінарії отці-пасіоністів, і в 1905 році приймає монаші обіти  під ім'ям Інокентія. У 26 років він був рукоположений в сан священика. Згодом викладає філософію, теологію та літературу студентам в семінарії.

          5 жовтня 1934 р (під час т.зв. «повстання в Астурії 1934 року») о. Інокентій йде в Турон (для підготовки до першої п'ятниці місяця): вже було пізно, і тому досить небезпечно виїжджати в нічний час – всі 9 отців-пасіоністів вирішили залишитися. Вранці під час освячення з’явилися солдати, щоб арештувати всіх монахів-пасіоністів.  Вони всі знають, що вони будуть вбиті, а їхньою єдиною провиною перед безбожної владою є їхній підрясник ченця.

          О 1:00 ранку 9 жовтня, арештованих привели на кладовище до свіжовиритої могили. Вони висповідалися один в одного і почати молитися за мучеництво, знизивши голос. Вони вишикувалися біля ями і їх розстріляли. Тіла мучеників  викопали майже відразу після розстрілу.

          Папа  Іван Павло II проголошує їх блаженними  29 квітня 1990, а  21 листопада 1999 року відбулася канонізація.

© 2024 - Паломницький центр При використанні інформації з нашого сайту посилання на https://bpc.org.ua є дуже бажаним.