Блаженний Піо Кампіделлі

          Піо від св. Алоїза (Gigino Campidelli) народився 29 квітня 1868 року в Trebbio в єпархії Ріміні, Італія і був сином фермерів.

          Він дізнався по отців пасіоністів під час місій на парафії. У віці 12 років хотів поступити в монастир, що знаходився в Казале, але через молодечий  вік отримав відмову. У 1882 році, коли йому було 14 років, він знову спробував поступити в монастир, його прийняли, але тільки як вихованця. З нетерпінням розпочати своє  життя як пасіоніст він виголошував свої обіти 20 квітня 1884. За прикладом Св. Алоїза Гонзаги і Габріеля від Скорботної Матері, напротязі  семи  років наполегливого  релігійного життя він став взірцем постійного вдосконалення  та радісного і героїчного дотримання всіх чеснот.

          Особливу набожність бл. Піо мав до Пресвятої Євхаристії і Пречистої Діви Марії. Під час підготовки до дияконських свячень він  важко захворів на туберкульоз. Помер 2 листопада 1889 року у віці 21 року, пропонуючи своє життя в жертву для Церкви, Папи і його любимої області Романья.

          Папа Іоанн Павло II зарахував його до лику блаженних 17 листопада 1985 р.

© 2024 - Паломницький центр При використанні інформації з нашого сайту посилання на https://bpc.org.ua є дуже бажаним.