Бл. Іноцентій а Берцо

          Народився 19.3.1844 р. в Niardo (Val Camonica, північніше Брет), в сім'ї простих селян.

          Ще в дитинстві втратив батька. Мати переїхала в Berzo (провінція Igune), на батьківщину її померлого чоловіка і віддала сина в капуцинський Yuvenat в Лурано (провінція Бергамо). Він вивчав теологію в Брешії і в 1867 р. отримав священичі свячення. Спочатку служив капеланом в Ceve (Val Camonica), в 1867 р. став віце-ректором семінару в Брешії, і в 1870 р. - капеланом в Berzo. У 1874 р. він вступив в Borno (Val Camonica) в орден капуцинів. У всій Val Camonica він трудився як дуже старанний народний місіонер і пастир. У 1889 р. був затверджений керівником вправ своїх орденських братів в Мілані і Альбіно (поблизу Бергамо).

          Дивним є той факт у біографії бл. Іннокентія: щоразу коли він отримував незначне завдання від начальства, то виконував його з надзвичайної ретельністю, а великі завдання фактично провалював і все закінчувалося переведенням на іншу посаду. Так Провидіння Боже формувало чесноту покору у майбутнього блаженного.

          Відзначався особливою набожністю до Пресвятої Євхаристії, Пречистої Діви Марії та Страстей Христових. Міг годинами на колінах молитися перед Кивотом. Якось випадково отця Іннокентія закрили в храмі. Яке ж вранці було здивування, коли відкривши церкву, всі побачили отця Іннокентія на колінах з сіяючим обличчям перед Святими Тайнами.
          Помер 3.3.1890 р. в Бергамо. За наполяганням народу його останки були перенесені в Berzo.

          Зарахований до лику блаженних 12.11.1961 р.

© 2024 - Паломницький центр При використанні інформації з нашого сайту посилання на https://bpc.org.ua є дуже бажаним.