Свята Альфонса Іммаколата

          Св. Альфонса від  Непорочного Зачаття (19 серпня 1910 - 28 липня 1946) була францишканкою. Перша свята індійського походження.

          Альфонса  народилася в селі в Arpookara Архієпископії Changanassery. Перша католицька свята, народжена в Індії, прийшла на світ 19 серпня 1910 року в шляхетній сім’ї. Вже від перших років її життя було позначення терпінням, яке згодом стало її упривілейованою дорогою до святості, уподібнюючись до Ісуса Христа. Маючи лише три місяці, залишилась без материнського тепла і після смерті матері перші роки виховувалась у християнському дусі у домі бабусі та дідуся, де зародилося її покликання до богопосвяченого життя. Переїхавши у дім своєї тітки, заприятелювала із сестрами кармелітанками, яких монастир був неподалік, проте сувора та вимоглива тітка не бажала дозволити молодій Альфонсі посвятитись Богові, тому усякими способами прагнула видати її заміж..

          З любові до Христа, дівчина покірно зносила усі перешкоди. Попри усі труднощі вона вступила до монастиря сестер кларисок Східної Сиро-Малабарської Церкви. Наступні 5 років провела у важких хворобах та моральних терпіннях. Короткий час навчала діточок у місцевій школі, проте з причини своєї фізичної кволості, спричиненої частими недугами, залишає працю у школі і лише допомагає у катехизації іншим сестрам. 12 серпня 1936 року, у день святої Клари, склала вічні обіти Господеві. Наступні роки свого життя провела у важких болях. Через такі страждання Ісус зближав свою наречену до очікуваної зустрічі у небесній вічності. 28 червня 1946 року перейшла до вічного життя.

          Майже відразу після її смерті почалися чудесні докази її святості. Її беатифікацію було оголошено 8 лютого 1986 папою римським Іваном Павлом II в Kottayam.

          Сотні чудесних зцілень  підтверджують її чудесне втручання, і більшість з них були зціленнями від кульгавості – можливо тому що і свята за життя мала здеформовані ноги. Два з цих випадків були представлені Конгрегації з канонізації святих як доказ її чудесного втручання
У неділю, 12 жовтня 2008 Папа Бенедикт XVI оголосив про її канонізації на церемонії на площі Святого Петра.

© 2024 - Паломницький центр При використанні інформації з нашого сайту посилання на https://bpc.org.ua є дуже бажаним.