Частиця Хреста апостола Петра

          Майже всі апостоли, а вірніше всі, окрім Івана Богослова, зазнали мученицької кончини. Не минула ця участь і святого апостола Петра. Проповідуючи Євангеліє у Римі - столиці Римської імперії, він бачив, що чекає на тих, які вірять в Ісуса Христа. В той час якраз почалися гоніння на християн.

          Християн спалювали живцем, кидали диким звірям, робили з них смолоскипи, прив'язуючи до дерев І обливаючи смолою, запалювали.

     Вірні боялися за апостола Петра, хотіли його охоронити і запропонували перечекати в безпечному місці за Римом. Але коли апостол Петро вийшов за місто, на зустріч йому появився Ісус Христос. Петро запитав: «Куди йдеш, Учителю?» На що Христос відповів: «Іду в Рим, щоб знову постраждати». Зрозумів тоді апостол, що ці слова відносяться до нього, повернувся в Рим і віддався в руки палачам.

          За проповідь Ісуса Розіп'ятого, його наказали розіп'яти на хресті, але він повважав себе недостойним померти так само, як його Господь, і просив розіп'ята його вниз головою на хресті. Так закінчилося земне життя святого апостола Петра. Прославивши Господа тут на землі, Господь прославив його перед ангелами і своїм Небесним Отцем!

© 2024 - Паломницький центр При використанні інформації з нашого сайту посилання на https://bpc.org.ua є дуже бажаним.